pondělí 14. dubna 2008

Krajské závody ve sportovní gymnastice

12.dubna se konaly v Českých Budějovicích krajské závody ve sportovní gymnastice.Mladší dívky se vydaly na zkušenou, aby "ochutnaly" atmosféru opravdových závodů.A jak jsme tedy dopadli? V nejmladších dívkách skončila Blanička Havlíčková na 11.místě,o kategorii výše startující Sára Sklenárová byla 9., trojice Terezka Bobálová, Anetka Přívětivá a Šárka Březinová obsadily 10., 11. a 12.místo a ve družstvech skončily na hezkém 2.místě.Asi nejtěžší to měla Janička Komárková, v nejvíce početné kategorii získala krásné 6.místo (z celkového počtu 14 dívek) a druhý nejvyšší počet bodů z našich děvčat.Nesmím opomenout naši medailistku, kterou se stala v kategorii dorostenek Iva Přívětivá, která po několika čtvrtých místech konečně stanula na stupních vítězů, a sice na 3.místě.Děkujeme všem děvčatům za předvedené výkony a doufáme, že získané zkušenosti uplatní v budoucnu na dalších závodech a že jim dodají elán do dalšího cvičení.
Výsledky i body na jednotlivých nářadích budou k vidění na http://www.caspv.cz/, v sekci Kalendář akcí a Aktuality, je zde i fotka ze zakončení.